13 August, 2020

Finnair Online Uçak Bileti Hakkında Her Şey

Finlandiya’nın en büyük havayolu şirketi ve bayrak taşıyıcısı Finnair, 1923’te Aero O / Y olarak kuruldu ve dünyanın en eski havayollarından biridir. Havayolu, Helsinki Havalimanı’ndaki (HEL) bir merkezden faaliyet göstermektedir. Oneworld ittifakının bir üyesi olan Finnair, dokuz tanesi yerli olmak üzere yaklaşık 90 noktaya uçuyor. Havayolunun 71 uçak filosu, hem Ekonomi Sınıfı hem de Business Class, Ekonomi Konfor Sınıfı (Premium Ekonomi Sınıfı) ve Ekonomi Sınıfı olan üç kabinli konfigürasyonlara sahiptir. Finnair Online Uçak Bileti rezervasyonu yaptırmadan önce tam olarak hangi hizmetleri alabileceğinizi bilmeniz gerekir.

Finnair Online Uçak Bileti : Seferleri

Uluslararası destinasyonlar arasında Avrupa, Afrika, Asya, Orta Doğu, Kuzey Amerika ve Karayipler ülkeleri bulunmaktadır. Helsinki, Ivalo, Joensuu, Jyvaskyla, Kajanni, Kuusamo, Kem, Kokkla, Kittila, Kuopio, Mariehamm, Oulu, Rovaniemi, Turku, Tampere, Vaasa, Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai, Tel Aviv, Chicago, Miami, New York, Şangay, Xi’an, Chicago, New York, Hong Kong, Delhi destinasyonlarına giden havayolu aynı zamanda Oneworld ortaklarına ek olarak, 10 diğer operatörle de kod paylaşımı anlaşmaya da sahiptir. 

Koltuk Sınıfları

Havayolunun 71 uçak filosu, hem Ekonomi Sınıfı hem de Business Class, Ekonomi Konfor Sınıfı (Premium Ekonomi Sınıfı) ve Ekonomi Sınıfı olan üç kabinli konfigürasyonlara sahiptir.

Finnair, Finnair’s Economy Class’ta konfor ve rahatlık sunmaktan gurur duyar. Bütçe seyahat edenler için ama yine de rahat bir ortamda. Hem kıtalararası uçuşlarda hem de Orta Doğu ve Avrupa uçuşlarında Finnair Economy Class’ta eğlenmenin pek çok yararı var.

İster iş ister eğlence için seyahat ediyor olun, Nordic Business Class seyahat etmenin en iyi yoludur. Finnair, Business Class Yolcularına havaalanına geldikleri andan varış noktasına geldikleri ana kadar tam esneklik, birinci sınıf hizmet ve olağanüstü konfor sunuyor.

Finnair Online Uçak Bileti : Bebekler İle Seyahat

İki yaşına kadar olan çocukların (24 ay), bu çocukların bir yetişkinin kucağına oturabileceği için kendi koltuklarına sahip olmaları gerekmez. Yetişkin başına sadece bir kucak çocuğuna izin verilir. Bir yetişkin iki yaşından küçük birden fazla bebekle seyahat ediyorsa, ikinci bebek için bir koltuk satın alınması gerekecektir.

Uygun çocuk emniyet cihazına sahip olduğunuz sürece bebeğiniz için bir koltuk satın almayı da seçebilirsiniz. Tarifeli bir uçuşta boş koltuklar varsa, çocuk için bir koltuk önceden ayrılmış olmasa bile, gemide bir bebek koltuğu kabul edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir