13 August, 2020

ABD’den Aktarmalı Güney Amerika Ülkelerine Uçmak İçin Alternatif

JetBlue veya bazen JetBlue Airlines olarak bilinen JetBlue Airways Corporation, bir Amerikan düşük maliyetli havayolu şirketidir ve ABD’deki en büyük beşinci havayolu şirketidir. Havayolu şirketi, John F. Kennedy Uluslararası Havaalanı’na dayanmakta ve New York şehrinin Queens ilçesinin Long Island City semtinde bulunmaktadır. JetBlue’nun filosu, Airbus ve Embraer uçaklarının bir karışımından oluşur. Havayolu, en yeni jenerasyon uçağı getirmek için filosunu sürekli olarak güncellemekte ve geliştirmektedir ve kullanımda olan 250’den fazla farklı jeti vardır. Eğer siz de ABD’den aktarmalı bir şekilde Güney Amerika’ya uçacaksanız Güney Amerika Uçak Bileti alırken bakabileceğiniz havayollarından biridir.

Güney Amerika Uçak Bileti : JetBlue Seferleri

JetBlue, esas olarak Amerika Birleşik Devletleri’ndeki varış noktalarına ve Bahamalar, Karayipler, Bermuda, Barbados, Kosta Rika, Kolombiya, Dominik Cumhuriyeti, Grenada, Jamaika, Meksika, Peru, Porto Riko, Trinidad ve Tobago’ya uçmaktadır. JetBlue, ABD, Güney Amerika, Latin Amerika ve Karayipler’de 95’ten fazla noktaya hizmet vermektedir.

Bagaj Politikası

El Bagajı (Taşıma) – Her yolcu, 1 adet kişisel eşya (çanta, evrak çantası, dizüstü bilgisayar vb.) Artı 1 adet taşıma çantası getirebilir. Tüm taşıma çantaları, tüm uçak tiplerimizde tekerlekler / kulplar dahil, 22 “L (55.88 cm) x 14” W (35.56 cm) x 9 “H (22.86 cm) ‘yi geçmemelidir. Tüm kişisel eşyalar, tüm uçak tiplerimizdeki tekerlekler / tutamaklar dahil 17 “L (43.2 cm) x 13” W (33 cm) x 8 “H (20.32 cm) ‘yi geçmemelidir. Kişisel eşyalar koltuk altına yerleştirilmelidir.

Kontrol edilen bagajlar için bu, yolcunun seçtiği ücret seçeneğine bağlı olacaktır. Blue Plus ve Blue Flex fiyatlarına ücretsiz bagaj hakkı dahildir. Blue Plus ücretleri için ücrete 22.68kg (50 lb) altındaki bir torba ve Blue Flex ücretleri için her biri ücrete 22.68kg (50 lb) altındaki iki torba dahildir.

Check-In Uygulamaları

JetBlue Airways yolculara hem çevrimiçi hem de mobil check-in imkanı sunuyor. Bu hizmet, JetBlue web sitesinde, ‘Online Check-in’ altında bulunabilir ve planlanan kalkış saatinden 24 saat önce mevcuttur.

Yolcular JetBlue Airlines uçuşları için çevrimiçi giriş yapmamışlarsa, self servis giriş kioskları ile havaalanında check-in yaptırmaları gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir